FAQ

 

1. Musíme SMS zprávy s připomenutím plánované návštěvy odesílat manuálně?

Jednoznačně NE. Stačí, když vložíte objednávku do kalendáře, ostatní za Vás vyřeší systém. Nemusíte myslet na to, že máte odesílat SMS zprávy. Navíc každá SMS obsahuje oslovení pacienta, DATUM a ČAS plánované návštěvy.

 

2. Můžeme odeslat více SMS zpráv najednou, např. pozvánku na preventivní prohlídku?

ANO. Jednoduše si vytvořte seznam, koho chcete oslovit a stiskněte odeslat SMS. Hromadných SMS zpráv můžete využít právě při pozvánkách na půlroční preventivní prohlídky, akční nabídky – např. pro dentální hygienu, omluvenky za nepřítomnost apod.

 

3. Máme více počítačů a uživatelů, je možné propojit program s počítačovou sítí?

ANO,  smsDiary je možné využívat ve Vaší lokální síti více uživateli. Typickým příkladem může být propojení recepce s ordinací. Můžete dokonce propojit více ordinací a mít ONLINE přístup z Vašeho domova Wink

 

4. Musíme osobní a kontaktní informace ručně vyplňovat?

NE, smsDiary umí importovat data z Vašich stávajících programů jako jsou PC-DENT, Medicus, Dentist+ (Sakura), Stomatolog (Hobosoft) , Microsoft Excel a jiné. Nemusíte nic měnit, o vše se postaráme a Vy tak můžete začít okamžitě využívat všech výhod smsDiary.

 

5. Jak dlouho dopředu můžeme objednávat?

V objednávání nejste limitováni, je nám jedno, jestli pacienty objednáte týden nebo rok dopředu. Zaručíme, že SMS budou doručeny tak mají být dle nastavení.

 

6. Z jakého telefonního čísla jsou SMS odesílány?

Z Vašeho Smile. Do SMS dokážeme vložit Vaše telefonní číslo a je nám jedno, jestli máte mobilní číslo nebo pevnou linku. Pacienti tak vědí, od koho jim právě přišla SMS a mohou Vám rovnou zatelefonovat. Vašemu operátorovi nic neplatíte.

 

7. Umí smsDiary zálohovat data?

ANO, můžete si dokonce vybrat zda chcete zálohovat automaticky či manuálně.

 

8. Co když právě nefunguje internet?

Nic se neděje, klidně objednávejte dál. smsDiary se v momentě připojení k internetu synchronizuje a všechny Vaše SMS budou doručeny.

 

9. Jak zjistím, že SMS byla v pořádku doručena?

Systém je nastaven tak, že pouze v případě nedoručené SMS Vás upozorní. V přehledové obrazovce tak uvidíte hlášení komu, kdy a na jaké číslo se nepodařilo SMS odeslat.

 

10. Umí systém odesílat SMS i na cizí telefonní čísla?

ANO, smsDiary nemá v tomto případě žádná omezení. Cena za odeslanou SMS je stejná.

 

11. Je možné si službu zdarma vyzkoušet?

ANO, nabízíme možnost vyzkoušet si službu bez omezení po dobu jednoho měsíce ZDARMA.